Бен Тхань Ринок

113

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 1 387

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Ринок Бен Тхань офіційно існує з XIX століття. Сьогодні це популярне туристичне місце в Хошиміні. Тут можна знайти все, що можна собі уявити на величезному ринку. Ви купіть на ринку Бен Тхань найдешевші сувеніри, знайдете багато речей, підроблених від відомих дизайнерів, хороших чисто в’єтнамських речей, а ще спробуєте національний фаст-фуд. Тут можна вдосталь напитися різноманітного фрешу і продегустрировать справжній суп ФоБо.

Ринок настільки величезний, що тут, поряд з одягом і взуттям, можна знайти найбільш цінні місцеві цінності — кава та чай за смішні гроші. Кава і чай продається на вагу і упаковується в фірмову в’єтнамську упаковку, не гірша від фабричної, прямо на очах. Якщо ви купили занадто багато речей, на ринку ви без праці підберете підходящий валізу за саму невелику плату.

Над входом на ринок Бен Тхань висять велетенський годинник. Зображення цього циферблату ви знайдете на місцевих поштових марках та листівках, що говорить про те, що цей ринок — дуже важлива пам’ятка країни.