Бухта Турунч

0
4

Бухта Турунч – це казковий куточок природи, розташований на північний захід від міста Мармарис. До неї веде звивиста дорога, що пролягає пагорбів, зарослих сосновими деревами. Бухта Турунч має чисті пляжі і море, а також розвинену інфраструктуру для яхт. Щодня в бухту причалюють туристичні лайнери, а також торговельні судна, які привозять одяг і продукти харчування. На узбережжі бухти розташовані численні ресторани, кафе і нічні клуби. З квітня по жовтень в бухті відкривається сезон риболовлі.

Бухта Турунч чудово підійде для любителів активного відпочинку — тут розташований величезний дайвінг-центр, де ви зможете орендувати або придбати необхідне обладнання. Підводний світ бухти прекрасний і багатоликий. Тут знаходиться багато підводних печер і скелястих уступів.

На узбережжі ви зможете пограти у волейбол, баскетбол, теніс, а також зайнятися іншими видами спорту, не пов’язаними з моторними човнами. Місцева влада вирішила відмовитися від них, щоб уникнути забруднення навколишнього середовища і зайвого шуму.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here