Ресторан Дежа Вю

108

Ресторан «Дежа вю» знаходиться на в’єтнамському курорті Фантхиент, навпаки п’ятизіркового готелю Ла Мейен. Для російських туристів побувати в «Дежа вю» стало своєрідною традицією.

Ресторан «Дежа вю» — маленький і затишний, оточений садом. В його дворі знаходиться басейн з рибою і черепахами. Басейн – це не тільки прикраса саду, будь-яку рибу або тварина, що знаходиться в ньому, можна замовити до столу. Меню дуже різноманітне, воно включає і звичайні страви і страви, приготовані з змій, черепах і ящірок. Кожне найменування представлено фотографією.

Вечорами в ресторані «Дежа вю» влаштовуються розважальні програми. Тут можна побачити запрошених в’єтнамських артистів, екстремальне шоу школи кунг-фу, танцювальні виступи та концерт гурту барабанщиків. Вечори з яскравими, артистичними виступами перемежовуються з більш спокійними, коли працює караоке або демонструється кінофільм. Під смачну їжу гостей розважають кумедними іграми на кмітливість, а бажаючі можуть об’єднатися за партією в більярд.