Сад Маримуртра

98

Ботанічний сад Маримуртра заслужено вважається одним з найбільш знаменитих в Європі. Цей ботанічний сад створювався з метою майбутнього будівництва міжнародного центру, для проведення наукових досліджень. В цьому саду на Середземноморському узбережжі зараз росте понад 3 000 видів рослин.

Садове простір розділено на три зони: Середземномор’ї, субтропіки і помірний пояс. У кожному з цих просторів висаджені рослини, що відповідають тій чи іншій місцевості, а також представлені різні фітоценози п’яти континентів. В цей час ботанічний сад належить Фонду Карла Фауста, який займається науковими дослідженнями, збереженням перебувають під загрозою зникнення видів рослин, популяризацією наукових знань. Деякий час тому Уряд Каталонії включив його в перелік національних пам’яток культури.

Поруч з берегом обладнані кілька оглядових майданчиків, з яких відкриваються чудові панорамні види на узбережжі Коста Брава. Сидячи в романтичній альтанці, можна дихати на повні груди, вдихаючи аромати квітів, запах хвої і моря…