Ворота Свободи у Родосі

85

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>
Місто Родос – один з найбільших і найдавніших міст на однойменному острові в Греції. Там багато пам’яток. Красиво все, аж до міської стіни. У північно-східній боку їх прикрашають Ворота Свободи.

Ворота Свободи були вбудовані в стіну міста на початку XIX століття, в роки італійської окупації. Вони служили і служать для в’їзду транспорту.

Довколишні місця багаті пам’ятниками античної архітектури. За аркою воріт розташована площа Симис. На її південній стороні розташований храм Афродіти – грецької богині кохання та краси. Будівництво храму датується III століттям до нашої ери. На заході площі знаходиться міська Пінакотека. Тут зібрані найкращі твори мистецтва у всій Греції. В колекції налічується до 700 творів грецьких живописців, скульпторів і графіків. На жаль, невелике приміщення Пінакотеки дозволяє виставляти на огляд публіки не більше 70 експонатів. У музейній крамниці продаються майстерно виконані копії предметів грецького і візантійського мистецтва в натуральну величину. Крім того, тут всі бажаючі можуть придбати книги про культуру і мистецтво Греції з стародавніх часів до нашого часу.