Аеропорт Чангі

81

Аеропорт Чангі був побудований в якості нової перспективної заміни старого аеропорту, оточеного з усіх боків містом. Перевагою нового аеропорту також стали зліт і посадка літаків з боку моря, так як літаки, злітали зі старого аеропорту, пролітали над житловими будинками.

Аеропорт Чангі — один з найбільших проектів в історії Сінгапуру. Для його будівництва потрібно було підготувати ділянку землі в 52 мільйонів кв. м. Для цього довелося навіть осушувати три річки і будувати для них канали. У списку аеропортів за обсягом пасажиропотоку аеропорту займає 19 місце, так як кожен рік він приймає понад 36 мільйонів пасажирів.

На даний момент тут працюють 5 терміналів. Незважаючи на те, що на будівництво нових терміналів витрачаються величезні гроші, старі також постійно модернізуються. Термінали аеропорту Чангі можуть задовольнити запити будь-якої категорії пасажирів. Бюджетний термінал призначений для економних, Термінали 1, 2 і 3 — для пасажирів з середнім доходом, а Термінал JetQuay CIP використовують пасажири, які звикли до розкоші.

Також аеропорт відрізняється розвиненою як внутрішньої, так і зовнішньої інфраструктурою. Для більш швидкого і зручного переміщення між терміналами була введена система Skytrain. З містом же аеропорт зв’язаний автобусним та залізничним сполученням.