Соломяний міст

106

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 9 078

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Понте справи Палья – Солом’яний міст – відноситься до числа найстаріших мостів Венеції. Датою його будівництва прийнято вважати 1360 рік. Незважаючи на свою назву, зроблений він зовсім не з соломи, а з міцного істрійського каменю.

Існує кілька версій походження назви цього мосту. Найбільш достовірна наступна: біля цього місця причалювали баржі з соломою, яка в суміші з глиною широко використовувалася бідняками в якості матеріалу для дахів. Крім того, поруч були розташовані стайні, де теж потрібна була солома. В архівах були знайдені історичні документи, укази, заборонили тут розвантаження солом’яних тюків з-за частих пожеж. Так чи інакше, але історична назва збереглася до наших днів.

У середні століття з обох боків мосту стояли будки для вартових. Вони перевіряли всіх, хто проходив по мосту, а крім того контролювали торгівлю та сплату податку до міської казни.

Солом’яний міст – приваблива оглядовий майданчик для туристів. Звідси відкривається чудовий вид на похмурий Палацовий канал і його головну пам’ятку – Міст Зітхань. А з іншого боку, перед вами відкриється прекрасна картина базиліки Санта-Марія делла Салюте, що стоїть на протилежному березі Гранд-каналу.